Wizyta indywidualna

Ceny biletów indywidualnych Bilet NORMALNY – 22 zł (seans 2D), 27 zł (seans 3D)
Bilet ULGOWY – 16 zł (seans 2D), 21 zł (seans 3D)


Zobacz szczegółowy cennik biletów »

Jak kupić bilet

Bilety indywidualne można kupić bezpośrednio w kasie planetarium na dany dzień i w przedsprzedaży (bilety sprzedajemy na około 4 miesiące naprzód). Bilet łączony (planetarium i wejście do Kopernika) można kupić zarówno w kasie planetarium jak i w kasach Kopernika, ale wyłącznie na dzisiaj. Bilety można kupić on-line płacąc za nie od razu kartą kredytową lub przy pomocy szybkich płatności bankowych.

Sprzedaż biletów on-line »

Ważne zasady

Prosimy się nie spóźniać. Po rozpoczęciu seansu nie ma możliwości wejścia na salę projekcyjną. Planetarium jest przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia.

Przed seansem

Do sali projekcyjnej należy udać się 5 minut przed rozpoczęciem seansu. Prosimy o nie wnoszenie do sali projekcyjnej jedzenia i napojów.
Przed seansem lub po nim zachęcamy do przeznaczenia nieco czasu na obejrzenie wystawy „Patrz: Ziemia”, która znajduje się na 3 piętrach planetarium.

W trakcie

Telefony komórkowe podczas w sali projekcyjnej muszą być wyłączone. Podczas seansów nie wolno fotografować, filmować oraz nagrywać. Podczas seansów w sali projekcyjnej są wyłączone światła dlatego niewskazane jest wychodzenie w trakcie seansu. W nagłych wypadkach można wyjść z sali ale nie ma możliwości powrotu. W sali znajdują się miejsce przystosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku (nie ma tam fotela). Filmy prezentowane w Niebie Kopernika dostarczają wielu bodźców  wizualnych i słuchowych co może być niewskazane dla osób z niektórymi schorzeniami (np. epilepsją).

Zwroty biletów

Zwrotu biletów do planetarium (w całości lub częściowo), można dokonać najpóźniej na 7 dni przed wizytą, mailowo na adres: zwroty@kopernik.org.pl W treści maila należy podać numer rezerwacji, datę wizyty i numer konta bankowego. Kwoty zwrotów zostaną pomniejszone o opłatę manipulacyjną wysokości 10 złotych.

Szatnia, jedzenie i picie

Planetarium posiada osobne szatnie. Zlokalizowana jest tu też kawiarnia Blue Sky. W menu znajdują się kanapki, sałatki, ciasta i napoje.