Wizyta grupowa

Ceny biletów grupowych
Bilet na seans 2D – 14 zł
Bilet na seans 3D – 19 zł

Jak zarezerwować i kupić bilet

Bilety można zarezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer stacjonarny (22) 596 41 00, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Rezerwacja telefoniczna dotyczy jedynie rezerwacji i zakupu biletów dla grup zorganizowanych (szkolnych i turystycznych). Bilety grupowe można tez kupić bezpośrednio w kasie planetarium na dany dzień i w przedsprzedaży. Bilety można kupić on-line płacąc za nie od razu kartą kredytową lub przy pomocy szybkich płatności bankowych.

Sprzedaż biletów on-line » Jednorazowo można dokonać maksymalnie trzech rezerwacji grupowych na nie więcej niż 139 miejsc każda. W każdą środę o godz. 8.00 otwieramy nowy okres rezerwacyjny obejmujący jeden tydzień. Bilety można też rezerwować na wcześniejsze wolne terminy. Bilety sprzedajemy na około 4 miesiące naprzód.

Dokładna rozpiska okresów rezerwacyjnych »

Przed seansem

Prosimy o odbieranie rezerwacji 15 minut wcześniej. Do sali projekcyjnej należy udać się 5 minut przed rozpoczęciem seansu. Po rozpoczęciu seansu nie ma możliwości wejścia na salę projekcyjną. Klasy szkolne wchodzą na seans tylko z nauczycielem lub opiekunem. Prosimy o nie wnoszenie do sali projekcyjnej jedzenia i napojów. Przed seansem lub po nim zachęcamy do przeznaczenia nieco czasu na obejrzenie wystawy „Patrz: Ziemia”, która znajduje się na 3 piętrach planetarium.

W trakcie

Telefony komórkowe podczas w sali projekcyjnej muszą być wyłączone. Podczas seansów nie wolno fotografować, filmować oraz nagrywać. Podczas seansów w sali projekcyjnej są wyłączone światła dlatego niewskazane jest wychodzenie w trakcie seansu. W nagłych wypadkach można wyjść z sali ale nie ma możliwości powrotu. W sali znajdują się miejsce przystosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku (nie ma tam fotela). Filmy prezentowane w Niebie Kopernika dostarczają wielu bodźców  wizualnych i słuchowych co może być niewskazane dla osób z niektórymi schorzeniami (np. epilepsją).

Zwroty biletów

Zwrotu biletów do planetarium (w całości lub częściowo), można dokonać najpóźniej na 7 dni przed wizytą, mailowo na adres:

zwroty@kopernik.org.pl W treści maila należy podać numer rezerwacji, datę wizyty i numer konta bankowego. Kwoty zwrotów zostaną pomniejszone o opłatę manipulacyjną wysokości 10 złotych.

Szatnia, jedzenie i picie

Planetarium posiada osobne szatnie. Zlokalizowana jest tu też kawiarnia Blue Sky. W menu znajdują się kanapki, sałatki, ciasta i napoje.